نحوه تایید ایمیل دامنه های بین المللی

 پس از ثبت دامنه های بین المللی، توسط رجیسترار یک پیغام تاییدیه انگلیسی از Hostcontrol به ایمیل شخص ثبت کننده ارسال می شود که باید با کلیک بر روی لینک فعالسازی احراز هویت مشخصات وارد شده را انجام داد در غیر این صورت دامنه فعال نخواهد شد و تا آن زمان، پیغام pending validation در صفحه دامنه نمایش داده می شود.

نکات مهم:
1- در صورتی که برای تایید مشخصات بر روی لینک فعال سازی در زمان مقرر کلیک نشود و approve انجام نشود، باید از طریق ارسال تیکت این مورد را به واحد پشتیبانی اعلام کنید تا مجدد درخواست ارسال ایمیل فعال سازی از طرف ما به رجیسترار ارسال گردد.

2- DNS های ست شده بر روی دامنه تا قبل از تایید لینک فعال سازی به دامنه متصل نخواهند شد و بین 30 دقیقه تا 2 ساعت بعد تایید لینک فعال سازی(در صورت صحت انجام مراحل) دامنه به DNS ها متصل می شود و باید کش و کوکی مرورگر بعد از بازه اعلامی خالی شود.

3- دقت کنید ایمیل فعال سازی ممکن است در فولدر Spam و یا Junk نیز دریافت شود، لذا حتما در صورتی که در Inbox آن را یافت نکردید در این 2 فولدر عبارت Hostcontrol را نیز جستجو نمائید و بین 6  الی 12 ساعت باید منتظر دریافت ایمیل از این رجیسترار باشید. (زیرا در برخی موارد به دلیل حجیم بودن تعداد ایمیل های ارسالی و صف ایمیل ها ممکن است ارسال با تاخیر انجام شود)

4
- ایمیل تاییدیه تنها یکبار برای هر حساب کاربری ارسال می شود و معمولا برای اولین دامنه بین المللی ثبت شده ارسال خواهد شد و در صورت تایید لینک فعال سازی برای ثبت دامنه های بین المللی بعدی نیازی به تایید مجدد نمی باشد.

5- بر اساس تصویر زیر باید مراحل را انجام دهید و تیک گزینه های نمایش داده شده را بزنید تا تایید به صورت کامل انجام شود و در انتها متن تاییدیه نمایش داده خواهد شد.  • تایید دامنه های بین المللی, تایید دامنه در ریسلو, confirm email hostcontrol, تایید ایمیل hostcontrol, نحوه تایید ایمیل هاست کنترل
  • 72 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

چطور DNS دامنه خود را تغییر دهم؟

1) ابتدا میبایست وارد کنترل پنل دامنه خود شوید. (راهنمای ورود به کنترل پنل دامنه) 2) به بخش...

نحوه انتقال دامنه بین اکانت های Directi

  برای انتقال دامین بین اکانت های DirectI می توانیدبه راحتی این کار را انجام دهید. برای انتقال...

نحوه دسترسی به دامنه و مدیریت آن

1) ابتدا میبایست وارد کنترل پنل دامنه خود شوید. (راهنمای ورود به کنترل پنل دامنه) 2) پس از...

نحوه ورود به کنترل پنل دامنه

    1) وارد آدرس کنترل پنل دامنه شوید. http://domain.abtinweb.com/ca/login  ...

نحوه اتصال دامنه به وبلاگ

ابتدا وارد صفحه مدیریت وبلاگ خود شده و از قسمت اتصال دامنه به وبلاگ، دامنه خود را در وبلاگ...

Powered by WHMCompleteSolution