روش انتقال هاست و دامنه به آبتین وبانتقال دامنه به آبتین وب:

دامنه های بین المللی :

برای انتقال دامنه های بین المللی مانند (com - net - org) باید حتما پیش از انتقال، نام دامنه را به بخش فنی ما اعلام کنید تا بررسی کنیم امکان انتقال دامنه وجود دارد یا خیر. همچنین در صورتی که امکان انتقال وجود داشت آموزش آن در اختیار شما قرار داده می شود تا مراحل کار با دقت انجام شود و دامنه به درستی در زمان مقرر منتقل شود.

برای بررسی این مورد می توانید نام دامنه را از طریق ارسال تیکت به بخش دامنه ها ارسال کنید.


دامنه های ایرانی :

برای تمدید و انتقال دامنه های ایرانی به حساب کاربری خود در سایت آبتین وب، ابتدا باید شناسه مالی دامنه را به صورت زیر قرار دهید:

fa482-irnic

نکته مهم :
همچنین لازم است در صورتی که در خواست تمدید دامنه را از پنل ایرنیک خود انجام داده اید آن را از داخل سبد خرید خود حتما حذف نمائید تا ما دسترسی کافی برای تمدید داشته باشیم.

سپس از لینک زیر دامنه را به سیستم ما منتقل کرده و کد انتقال را 1111 وارد نمایید:

http://my.abtinweb.com/cart.php?a=add&domain=transfer

قابل ذکر است این انتقال فقط به سیستم مالی ما می باشد که جهت تمدید دامنه انجام می شود و همچنان خود شما صاحب امتیاز و مالک دامنه خواهید بود.
انتقال هاست به آبتین وب:

نکته:
• پیشنهاد می شود قبل از انتقال هاست، ابتدا با قسمت پشتیبانی برای پیشنهاد سرویس مکاتبه کرده و سپس اقدام به خرید هاست نمایید و موارد زیر را در تیکت جهت بررسی ذکر فرمایید:
نام سایت – علت انتقال – کنترل پنل هاست – حداکثر بازدید روزانه و تعداد نفرات آنلاین به صورت تقریبی – اسکریپت های استفاده شده

• همچنین لازم به ذکر است قبل از اتمام انتقال هاست تغییر دی ان اس دامنه خود را انجام ندهید و از زمان شروع انتقال تا زمان ست شدن کامل دی ان اس ها بر روی دامنه از ایجاد تغییرات بر روی هاست، دیتابیس و دیگر موارد خودداری کنید تا دوگانگی اطلاعات برای شما بوجود نیاید.


انتقال هاست لینوکس به همراه کنترل پنل سی پنل:

• برای انتقال هاست خود در صورتی که کنترل پنل هاست قبلی شما cPanel است، اگر گزینه بک آپ (Backup) بر روی کنترل پنل شما وجود ندارد می توانید از میزبانی هاست خود بخواهید که لینک مستقیم فول بک آپ را به شما ارائه دهد.

• و همچنین در صورتی که گزینه بک آپ (Backup) در کنترل پنل شما فعال باشد و این مورد صحیح انجام شود، می توانید به یکی از دو روش های زیر اقدام کنید:

1 - می توانید لینک مستقیم فول بک آپ هاست خود را به صورتی که با کلیک بر روی آن دانلود (بدون لاگین به کنترل پنل) انجام شود را به قسمت پشتیبای فنی از طریق ارسال تیکت ارسال کنید.

برای مشاهده آموزش بک آپ گیری و ارائه لینک مستقیم از لینک زیر استفاده کنید.

http://my.abtinweb.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=89

2 – می توانید با ارائه نام کاربری، رمز و لینک ورود به cPanel قبلی هاست خود، امر بک آپ گیری و انتقال هاست را به قسمت پشتیبانی فنی آبتین وب بسپارید که انتقال هاست شما انجام شود.


انتقال هاست لینوکس با کنترل پنل غیر از سی پنل:

در صورتی که از کنترل پنل دیگری جز cPanel استفاده می کنید در این مورد انتقال به دلیل اینکه امکان ریستور بک آپ به صورت اتوماتیک وجود ندارد رایگان نمی باشد و باید مشخصات هاست قبلی خود را در اختیار ما قرار داده تا بر اساس حجم دیتا ، نوع سیستم های استفاده شده و تعداد دیتا بیس قیمت انتقال محاسبه شده و به شما هزینه نهایی اعلام شود.(حداقل هزینه برای چنین انتقال هایی به ازای هر دیتابیس 5 هزار تومان است)


انتقال هاست نمایندگی لینوکس (کنترل پنل سی پنل):

برای انتقال هاست نمایندگی و اکانت های زیر مجموعه خود هم می توانید به صورتی که برای انتقال هاست در بالا توضیح داده شده است اقدام کنید، با این تفاوت که تنها انتقال فول بک آپ 5 اکانت از نمایندگی شما رایگان است و برای بیش از 5 اکانت بر اساس تعداد اکانت ها و انجام امر بک آپ گیری که از طرف قسمت پشتیبانی انجام می شود، هزینه جهت انتقال دریافت خواهد شد.


انتقال هاست ویندوز:

انتقال هاست های ویندوز به دلیل نوع کد نویسی های متفاوتی که دارد باید تنها از طریق برنامه نویس یا طراح سایت شما انجام شود و شرکت آبتین وب هیچگونه مسئولیتی در قبال انتقال هاست های ویندوز ندارد.
  • 9 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

تنظیم Outlook 2007

تنظیم Outlook2007 برای استفاده از ایمیل های ارایه شده توسط آبتین وب: توجه داشته باشید در این...

تنظیمات FTP در نرم افزار CuteFtp

چطور در passive mode ، CuteFtp را فعال کنم ؟چگونگی تنظیمات passivemode در cuteftp :برای انجام...

تفاوت ویندوز و لینوکس در میزبانی وب

در زمینه میزبانی وب همواره دو سیستم عامل مهم وجود داشته است: ویندوز و یونیکس(لینوکس). مهمترین...

دریافت پیام Reported Attack Page!

اخطار مهم: در صورتی که در سایت شما پیام Reported Attack Page! نمایش داده می شود، شما می بایست...

آپلود سایت بر روی هاست

جهت آپلود سایت بر روی هاست، 2 روش متداول وجود دارد. -1استفاده از file manager کنترل پنل هاست...

Powered by WHMCompleteSolution